Tegoroczna edycja została odwołana.

V Nowe Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych

Szanowni Państwo,

w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną z przykrością informujemy, iż po konsultacjach z Radą Naukową konferencji, podjęliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji Nowego Ogólnopolskiego Forum Bibliotek Pedagogicznych. Bezpieczeństwo uczestników jest dla nas priorytetem, dlatego mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z Państwa zrozumieniem.

Kolejną konferencję planujemy w czerwcu 2021 r. Chcielibyśmy wówczas powrócić do tematu Biblioteki pedagogiczne lokalnie - małe ojczyzny, duże perspektywy. Ufamy, że już dziś przyjmiecie Państwo zaproszenie do udziału w przesuniętym w czasie Forum. Liczymy, że referaty, które zostały zgłoszone i nad którymi Państwo pracujecie, będą zaprezentowane podczas kolejnej edycji Forum. Spotkajmy się za rok, jak zawsze w Krakowie, z nowymi doświadczeniami wzbogaconymi o pomysły na pracę zdalną z naszymi Czytelnikami.

W imieniu Organizatorów
Anna Piotrowska

Organizator:

Miejsce obrad:

Rada Naukowa:

prof. dr hab. Zdzisław Pietrzyk (Uniwersytet Jagielloński, Instytut Studiów Informacyjnych),

prof. dr hab. Ewa Andrysiak (Uniwersytet Łódzki, Katedra Informatologii i Bibliologii),

dr hab. Andrzej Kaliszewski, prof. UJ (Uniwersytet Jagielloński, Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej),

dr hab. Magdalena Wójcik, prof. UJ (Uniwersytet Jagielloński, Instytut Studiów Informacyjnych),

dr Agnieszka Fluda-Krokos (Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Instytut Nauk o Informacji, Biblioteka Naukowa PAU i PAN w Krakowie).

Komitet Organizacyjny:

mgr Anna Piotrowska (Dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie),

mgr Marta Truszczyńska (Wicedyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie),

mgr Klaudia Kierc (Wydział Współpracy ze Środowiskiem),

mgr Małgorzata Stachurska (Wydział Współpracy ze Środowiskiem).

Kontakt:

2020 © PBW Kraków