Na pierwszym planie dwie drewniane klamerki z czerwonymi sercami przypięte do regału z książkami. W tle wysokie regały z różnokolorowymi książkami.

Walentynki to coroczne święto zakochanych obchodzone 14 lutego. Do Polski obchody walentynkowe trafiły wraz z kultem świętego Walentego z Bawarii i Tyrolu. Popularność uzyskały jednak dopiero w latach 90. XX wieku. W tym dniu zakochani obdarowują się drobnymi upominkami.

Uczestniczki spotkania na wprost których stoją Panie przewodnicząca Stowarzyszenia Polonistów i Dyrektor PBW Kraków

17 stycznia w naszej Bibliotece odbył się XVIII ~noworocznie biblioteczny~ Salon Polonistyczny, czyli spotkanie sympatyków i członków Stowarzyszenia Polonistów. Jest to organizacja pozarządowa, z siedzibą przy Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, skupiająca aktywnych nauczycieli polonistów – pracujących i emerytowanych. Jej celem statutowym jest podnoszenie rangi nauczania języka polskiego jako języka narodowego poprzez różne formy aktywności.

Grafika z listem motywacyjnym

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie prowadzi nabór na stanowisko sekretarka / sekretarz

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
al. F. Focha 39, Kraków 30-119

nr konta: 39 1020 4900 0000 8502 3122 7919

  sekretariat@pbw.edu.pl
  Telefon: 12 421 10 98
  Fax: 12 421 10 98

2020 © PBW Kraków
Free Joomla! templates by Engine Templates
Strona korzysta z plików cookie, które ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług zgadzasz się, że używamy plików cookie.