Wydarzenia

Zapytaj bibliotekarza

Required *

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (30-119), al. F. Focha 39.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych właściwym dla Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie możliwy jest pod numerem tel. (12) 427 31 98 w. 16 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań szkoleniowo edukacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną.
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (pod warunkiem, że dane nie są już niezbędne do realizacji celów, w których zostały zebrane i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania).
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Refresh Captcha  
  
Zapytaj bibliotekarza

pbw iwm logo 101px

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Drodzy Czytelnicy, jak już wiecie pod koniec 2017 r. postanowiliśmy przywrócić na naszej stronie internetowej zakładkę Biblioteka poleca. Mogliście wówczas zapoznać się z recenzją poradnika psychologicznego dla matek i córek. Zapowiedzieliśmy wtedy, że zamierzamy rekomendować Wam różnorodną literaturę, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Kolejny artykuł pojawił się w nowym roku i dotyczył książki dla małych Czytelników.

Spotkaliśmy się z pozytywnymi reakcjami z Waszej strony. Będziemy starali się publikować nowe propozycje przynajmniej raz w miesiącu. Czy widzieliście już kolejną recenzję? Znów polecamy książkę dla dzieci, tym razem przybliżającą trudny temat straty najbliższej osoby…

Serdecznie zapraszamy do Biblioteki po polecane przez nas, jak i inne tytuły, a także po fachową pomoc i poradę. Wszystkiego zaczytanego!