Dzień Nowych Technologii w Edukacji - fotorelacja

21 marca 2019, w Pierwszy Dzień Wiosny, obchodziliśmy także Dzień Nowych Technologii w Edukacji. Z tej okazji w naszej Bibliotece odbyły się:

• innowacyjne zajęcia z wykorzystaniem robota edukacyjnego Photon. Uczniowie mieli okazję poznać „Botka”, jego funkcje oraz samodzielnie go zaprogramować. Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się także, że można programować również na papierze i zagrali w „robotyczne” Bingo,
  • zajęcia warsztatowe dla nauczycieli dotyczące Wirtualnej Rzeczywistości jako technologii wspomagającej proces nauczania. Celem spotkania było promowanie metod pracy z uczniami popularyzującymi wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Cieszymy się, że uczniowie i nauczyciele wspólnie z nami świętowali Dzień Nowych Technologii w Edukacji i mamy nadzieje, że za rok również będziemy go hucznie obchodzić.

2019 © PBW Kraków
Dalsze informacje OK