Filia PBW w Suchej Beskidzkiej uczestnikiem II Powiatowego Festiwalu Nauki

W dniach 11, 12, 13 marca 2019 r. nasza Filia uczestniczyła w II. Powiatowym Festiwalu Nauki. Organizatorem Festiwalu było Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej, a rolę Gospodarza pełnił Zespół Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej.

Istotą tego wyjątkowego wydarzenia było przedstawienie oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych uczniom klas trzecich gimnazjum oraz klas ósmych szkół podstawowych.

Obecność naszej Filii na Festiwalu pozwoliła zaprezentować uczniom i nauczycielom: publikacje związane z rozwojem zainteresowań, wyborem zawodu, planowaniem kariery, a także nowoczesne narzędzia edukacyjne (mobilne aplikacje edukacyjne wykorzystujące rzeczywistość AR, roboty LOFI) oraz propozycje zajęć edukacyjnych.

Podziwiałyśmy bogactwo ofert edukacyjnych szkół powiatu suskiego, liczne talenty i energię młodych ludzi.

Więcej informacji, fotorelacja na stronie Organizatora: festiwal-nauki.pl

2019 © PBW Kraków
Dalsze informacje OK