Obok tablicy interaktywnej na wprost grupy uczniów stoi prowadząca zajęcia z krakowskiego oddziału ZUS.

Lekcja historii z ZUS - fotorelacja

W związku z obchodami 85-lecia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, 12 grudnia w naszej Bibliotece odbyły się warsztaty „Lekcja historii z ZUS”. Zajęcia odbyły się w sali komputerowej Małopolskiej Chmury Edukacyjnej i poprowadzone zostały przez Panią Monikę Suder oraz Panią Sylwię Wronę z krakowskiego oddziału ZUS.

Uczniowie 1 klasy Technikum z Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. ks. kard. Adama S. Sapiehy Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie mieli okazję zobaczyć film historyczny 85 lat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych opowiadający o początkach ubezpieczeń społecznych, wysłuchać prezentacji 85 lat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i odpowiedzieć na przygotowane pytania, a także obejrzeć krótki film informacyjny o ZUS. Na koniec spotkania uczestnicy mieli możliwość przetestowania gry planszowej Specjalista ZUS. W podziękowaniu za aktywne uczestnictwo w zajęciach, uczniowie otrzymali drobne upominki.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice i pani Sylwii za wspaniałe warsztaty i zachęcamy naszych czytelników do odwiedzenia Biblioteki, gdzie będziecie mogli wypożyczyć grę planszową Specjalista ZUS.

  • Example: Example option 0
  • Available as Screensaver: Yes
  • Example: Example option 0
  • Available as Screensaver: Yes
  • Example: Example option 0
  • Available as Screensaver: Yes

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
al. F. Focha 39, Kraków 30-119

nr konta: 39 1020 4900 0000 8502 3122 7919

  sekretariat@pbw.edu.pl
  Telefon: 12 421 10 98
  Fax: 12 421 10 98

2020 © PBW Kraków
Free Joomla! templates by Engine Templates
Strona korzysta z plików cookie, które ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług zgadzasz się, że używamy plików cookie.