W czasie trwania Tygodnia Bibliotek odbyły się u nas nietypowe zajęcia edukacyjne, bo połączone z piknikiem… w Bibliotece! Miło jest nam poinformować, że bierzemy udział w akcji „Czytanie na polanie 2026”. Celem przedsięwzięcia jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcanie wszystkich do sięgania po książkę w każdej sytuacji i w każdym miejscu.















