Wydarzenia

Zapytaj bibliotekarza

Required *

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (30-119), al. F. Focha 39.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych właściwym dla Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie możliwy jest pod numerem tel. (12) 427 31 98 w. 16 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań szkoleniowo edukacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną.
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (pod warunkiem, że dane nie są już niezbędne do realizacji celów, w których zostały zebrane i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania).
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Refresh Captcha  
  
Zapytaj bibliotekarza

pbw iwm logo 101px

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Od 6 grudnia 2017 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krakowie można podziwiać prace dzieci nagrodzone w Konkursie Jesiennym: „Jesień w Małopolsce”.

Organizatorem przedsięwzięcia jest zaprzyjaźnione Samorządowe Przedszkole nr 76 w Krakowie. Patronat honorowy nad konkursem objął Małopolski Urząd Marszałkowski.

W gablotach zaprezentowane zostały prace, którym przyznano: I miejsce, dwa II miejsca ex aequo, dwa III miejsca ex aequo, siedem wyróżnień i nagrodę specjalną. Dzieci wykazały się niezwykłą kreatywnością, co znalazło odzwierciedlenie w oryginalnych dziełach, wykonanych w różnorodnych technikach i przy użyciu rozmaitych materiałów.

 

Prace konkursowe rozmieszczono w gablotach znajdujących się na klatce schodowej (na lewo od wejścia).

Serdecznie zapraszamy do oglądania dzieł małych artystów od poniedziałku do soboty, w godzinach otwarcia Biblioteki.