Wydarzenia

Zapytaj bibliotekarza

Required *

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (30-119), al. F. Focha 39.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych właściwym dla Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie możliwy jest pod numerem tel. (12) 427 31 98 w. 16 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań szkoleniowo edukacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną.
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (pod warunkiem, że dane nie są już niezbędne do realizacji celów, w których zostały zebrane i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania).
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Refresh Captcha  
  
Zapytaj bibliotekarza

pbw iwm logo 101px

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie miała zaszczyt po raz kolejny zostać partnerem wydarzenia:

VII Przeglądu Filmów o Autyzmie i Zespole Aspergera

który odbył się w dniach 1-3 grudnia 2017 r.
w Kinie Mikrow Krakowie, przy ul. Lea 5.

 

Organizatorzy Przeglądu: Ośrodek dla Osób z Autyzmem "Effatha" i Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Autystycznych "Zacisze" mają na celu rozpowszechnianie wiedzy o spektrum zaburzeń autystycznych. Próbują zwrócić uwagę na osoby o odmiennym postrzeganiu świata wykorzystując do tego sztukę. Wydarzenie wpisywało się w obchody Tygodnia Wiedzy o Autyzmie.

Przez wszystkie dni Przeglądu w Kinie Mikro prezentowana była literatura ze zbiorów Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie na temat autyzmu i zespołu Aspergera.

Każdy, kto odwiedził nasze stoisko otrzymał specjalną ulotkę uprawniającą do wypożyczania 10 książek przez cały rok, aż do następnego Przeglądu Filmów!

 

Dziękujemy Organizatorom za możliwość udziału w tak znaczącym wydarzeniu, a wszystkim, którzy odwiedzili stoisko za zainteresowanie i miłe słowa dotyczące naszej Biblioteki!