Wydarzenia

Zapytaj bibliotekarza

Required *

  Refresh Captcha  
  
Zapytaj bibliotekarza

pbw iwm logo 101px

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

W dniach 19-24 marca 2018 r. Wypożyczalnia pracuje bez zmian, I piętro (Czytelnia, Wydz. Informacyjno-Bibliograficzny, ICIM, Katalog kartkowy) będzie nieczynne.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie miała zaszczyt po raz kolejny zostać partnerem wydarzenia:

VII Przeglądu Filmów o Autyzmie i Zespole Aspergera

który odbył się w dniach 1-3 grudnia 2017 r.
w Kinie Mikrow Krakowie, przy ul. Lea 5.

 

Organizatorzy Przeglądu: Ośrodek dla Osób z Autyzmem "Effatha" i Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Autystycznych "Zacisze" mają na celu rozpowszechnianie wiedzy o spektrum zaburzeń autystycznych. Próbują zwrócić uwagę na osoby o odmiennym postrzeganiu świata wykorzystując do tego sztukę. Wydarzenie wpisywało się w obchody Tygodnia Wiedzy o Autyzmie.

Przez wszystkie dni Przeglądu w Kinie Mikro prezentowana była literatura ze zbiorów Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie na temat autyzmu i zespołu Aspergera.

Każdy, kto odwiedził nasze stoisko otrzymał specjalną ulotkę uprawniającą do wypożyczania 10 książek przez cały rok, aż do następnego Przeglądu Filmów!

 

Dziękujemy Organizatorom za możliwość udziału w tak znaczącym wydarzeniu, a wszystkim, którzy odwiedzili stoisko za zainteresowanie i miłe słowa dotyczące naszej Biblioteki!