Wydarzenia

Zapytaj bibliotekarza

Required *

  Refresh Captcha  
  
Zapytaj bibliotekarza

pbw iwm logo 101px

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Szanowni Czytelnicy!
W związku z reinstalacją systemu Prolib do najnowszej wersji w dniach 26-30 marca 2018 r. BIBLIOTEKA ZAMKNIĘTA. Nie będzie można korzystać z katalogu elektronicznego. Materiały biblioteczne, zamówienia i rezerwacje zostaną prolongowane do 4 kwietnia 2018 r.

W okresie Świąt Wielkanocnych 31 marca-2 kwietnia 2018 r. BIBLIOTEKA NIECZYNNA.

Drodzy Nauczyciele, Nauczyciele Bibliotekarze, Wychowawcy!

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie, poprzez różnorodne, ciekawe autorskie zajęcia, promuje i upowszechnia czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. Celem realizowanych przez nas warsztatów i propozycji metodycznych jest podejmowanie wartościowych tematów edukacyjnych i wychowawczch, a także przygotowanie uczniów do świadomego i aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. Wypełniając nałożone na nas obowiązki i kierunki polityki oświatowej państwa, staramy się pokazywać młodemu pokoleniu, że możliwe jest łączenie tradycji z nowoczesnością, rozbudzamy w nim ciekawość do poznawania świata, którego ważny element stanowi literatura.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty edukacyjnej naszej Biblioteki na rok szkolny 2017/2018, który został ogłoszony przez Minister Edukacji Narodowej, Rokiem dla Niepodległej.

 

 

Informacji udziela i prowadzi zapisy od poniedziałku do piątku w godz. 830 – 1430 nowo powstały w Bibliotece:

Wydział Współpracy ze Środowiskiem
Pawilon C, poziom -1 (ostatni budynek po lewej stronie)
(12) 427 33 77 w. 10
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.