Wydarzenia

Zapytaj bibliotekarza

Required *

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (30-119), al. F. Focha 39.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych właściwym dla Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie możliwy jest pod numerem tel. (12) 427 31 98 w. 16 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań szkoleniowo edukacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną.
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (pod warunkiem, że dane nie są już niezbędne do realizacji celów, w których zostały zebrane i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania).
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Refresh Captcha  
  
Zapytaj bibliotekarza

pbw iwm logo 101px

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Drodzy Nauczyciele, Nauczyciele Bibliotekarze, Wychowawcy!

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie, poprzez różnorodne, ciekawe autorskie zajęcia, promuje i upowszechnia czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. Celem realizowanych przez nas warsztatów i propozycji metodycznych jest podejmowanie wartościowych tematów edukacyjnych i wychowawczch, a także przygotowanie uczniów do świadomego i aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. Wypełniając nałożone na nas obowiązki i kierunki polityki oświatowej państwa, staramy się pokazywać młodemu pokoleniu, że możliwe jest łączenie tradycji z nowoczesnością, rozbudzamy w nim ciekawość do poznawania świata, którego ważny element stanowi literatura.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty edukacyjnej naszej Biblioteki na rok szkolny 2017/2018, który został ogłoszony przez Minister Edukacji Narodowej, Rokiem dla Niepodległej.

 

 

Informacji udziela i prowadzi zapisy od poniedziałku do piątku w godz. 830 – 1430 nowo powstały w Bibliotece:

Wydział Współpracy ze Środowiskiem
Pawilon C, poziom -1 (ostatni budynek po lewej stronie)
(12) 427 33 77 w. 10; tel. kom.: 570 298 500
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.