Biblioteka zaprasza do skorzystania z nowoczesnych tabletów iPad firmy Apple. Tablety dostępne są dla czytelników w Czytelni Głównej.

Urządzenia te mogą służyć nie tylko rozrywce, ale także pogłębianiu swojej wiedzy oraz zdobywaniu nowych umiejętności.

Tablety mają zainstalowane aplikacje edukacyjne, które z powodzeniem może wykorzystać nauczyciel w pracy z uczniami. Pracownicy biblioteki oferują również szereg szkoleń związanych z obsługą tabletów, tworzeniem nowoczesnych treści multimedialnych, pracą z aplikacjami do nauki języków, rysowania, tworzenia muzyki, wykorzystania tabletów w codziennej pracy z uczniami.

Szkolenia mogą być przeprowadzone dla uczniów, nauczycieli, studentów, seniorów i wszystkich czytelników Biblioteki.

Jeśli pragniecie dowiedzieć się czegoś więcej zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista aplikacji zainstalowanych na tabletach bibliotecznych »