Po lewej stronie grupa osób patrząca od góry na obiektyw. Po prawej stronie na niebieskim tle napis Create the experience. Zostań wolontariuszem Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023!. Na środku na białym tle logo Małopolski oraz Igrzysk Europejskich.

Zostań wolontariuszem! Igrzyska Europejskie Kraków - Małopolska 2023

Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023 to największe święto sportowe w naszym kraju. Rozpoczną się 21 czerwca i potrwają do 2 lipca 2023 r. Zmagania sportowców będzie można śledzić m.in. w Krakowie, Krynicy Zdroju, Tarnowie, Zakopanem, Chorzowie i we Wrocławiu.

Organizatorzy poszukują osób chętnych do udziału w przygotowaniach Igrzysk. Wolontariuszami mogą zostać wszyscy - uczniowie, studenci, osoby pracujące, seniorzy - dla każdego przewidziane są zadania i zajęcia. Pomoc będzie potrzebna na każdym etapie, od uroczystości otwarcia po ceremonię zamknięcia Igrzysk. Wolontariusze będą wspierać sportowców, kibiców, dziennikarzy czy sędziów. Praca przy organizacji Igrzysk będzie świetną okazją, by nawiązać wartościowe znajomości z całej Europy i przeżyć niezapomniane doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Aby dołączyć do zespołu Igrzysk i zostać wolontariuszem, należy przejść dwuetapowy proces rekrutacji. Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się na Portalu Wolontariusza i wypełnienie formularza rekrutacyjnego.

Link do formularza znajduje się na oficjalnej stronie Igrzysk Europejskich 2023. Formularz zgłoszeniowy można wypełniać do 15 stycznia 2023 roku.

Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowy rekrutacyjne, prowadzone online do końca kwietnia 2023 roku.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia największej multidyscyplinarnej imprezy sportowej w Europie!