Z przyjemnością prezentujemy listę finalistów powiatowego etapu Małopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Spotkanie ze słowem pięknym i prawdziwym”.
W wyniku z eliminacji przeprowadzonych w powiatach województwa małopolskiego do wojewódzkiego etapu konkursu zakwalifikowały się następujące osoby:
Bienias Natalia |
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Muchówce |
Burzyński Mateusz |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Miechowie |
Ciechanowska Łucja |
Szkoła Podstawowa nr 109 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 16 Krakowie |
Drożdż Lena |
Szkoła Podstawowa im. Józefa Marka w Tymbarku |
Duda Michał |
Szkoła Podstawowa im. Józefa Marka w Tymbarku |
Gądek Oliwia |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Szreniawie |
Głuszek Anna |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. księdza prałata Henryka Znamirowskiego w Stryszawie |
Górka Mikołaj |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach |
Górniak Amelia |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Spytkowicach |
Grządziel Maria |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Miechowie |
Izrailewska Liliana |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. F. Blachnickiego w Nowym Sączu |
Jędrysik Paulina |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Przeciszowie |
Kamirska Julia |
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Koszycach Wielkich |
Kowalski Piotr |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu |
Kromka Liliana |
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki w Proszowicach |
Kudzia Izabela |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Spytkowicach |
Łabuzek Blanka |
Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Lgocie |
Łaptas Wiktor |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Strzelcach Wielkich |
Malina Martyna |
Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Zachełmnej |
Mardaus Alicja |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach |
Mastek Maciej |
Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki w Nowej Wsi Szlacheckiej |
Michalik Karolina |
Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek w Krakowie |
Michniak Anna |
Szkoła Podstawowa im. Kurierów Tatrzańskich w Dzianiszu |
Mróz Dorota |
Szkoła Podstawowa im Tadeusza Kościuszki w Regulicach |
Niecikowski Mikołaj |
Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Muchówce |
Niedziocha Jagoda |
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki w Proszowicach |
Niewitała Marcelina |
Szkoła Podstawowa nr 109 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 16 Krakowie |
Nikiel Natalia |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach |
Parządka Iga |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Choczni |
Pieprz Karol |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żelazówce |
Pikul Izabela |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żelazówce |
Pióro Wiktoria |
Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie |
Pluta Emilia |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Spytkowicach |
Przybyło Natalia |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Strzelcach Wielkich |
Ptaś Lena |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Zespole Szkół w Makowie Podhalańskim |
Rabijasz Piotr |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Krzeszowicach |
Radoń Milena |
Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Szczytnikach |
Rajchel Aurelia |
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki w Proszowicach |
Rodak Adrian |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żelazówce |
Rychtarczyk Anna |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Piwnicznej-Zdroju |
Siedlęczka Maria |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej |
Siemek Liliana |
Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Lgocie |
Sochań Wiktor |
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Lubniu |
Stach Blanka |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Piekiełku |
Sztafa Maciej |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach |
Szwab Bernadetta |
Szkoła Podstawowa im. ks. Leona Musielaka w Witowie |
Ściurka Olga |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Piwnicznej-Zdroju |
Tota Adrian |
Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Szczytnikach |
Tworzydło Emila |
Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Muchówce |
Wasztyl Piotr |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Choczni |
Watycha Antonina |
Szkoła Podstawowa im. ks. Leona Musielaka w Witowie |
Wojnarowicz Anastazja |
Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w Zespole Szkolno-Przedszkolny w Korczynie |
Worytko Eliza |
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Stroniu |
Wójcicki Maksymilian |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Olkuszu |
Zabiegała Lena |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzęcinie Górnym |
Zagórska Faustyna |
Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Szczytnikach |
Zaucha Kornelia |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej |
Żak Jan |
Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Chechle |
Szczegółowe informacje o organizacji wojewódzkiego etapu konkursu Koordynator prześle nauczycielom - opiekunom finalistów.