Ikonki
KSIĄŻKI ONLINE
KSIĄŻKI ONLINE
ZAMÓW I WYPOŻYCZ
ZAMÓW I WYPOŻYCZ
ZAPISZ SIĘ DO BIBLIOTEKI
OFERTA EDUKACYJNA
OFERTA EDUKACYJNA
Na białym tle po lewej stronie pomarańczowy rower z napisem Odjazdowy Bibliotekarz. Po prawej stronie data 24.09.2022, godzina jedenasta. Pod spodem hasło: Kręcimy kilometry dla Fundacji Rower Pomaga oraz kod QR.

Zaproszenie na rajd rowerowy „Odjazdowy Bibliotekarz” - 24 września

24 września po raz kolejny raz wystartuje krakowska edycja Odjazdowego Bibliotekarza!

Do udziału w rajdzie rowerowym zapraszamy wszystkich pracowników bibliotek wraz z rodzinami!

Startujemyo godz. 11.00 z Parku Dębnickiego (wejście od ul. Praskiej), jedziemy do Ośrodka Sportu i Rekreacji „Kolna”, skąd po krótkim odpoczynku ruszamy do Biblioteki Kraków (ul. Powroźnicza 2). Po przyjeździe na miejsce zainteresowani będą mogli wziąć udział w oprowadzaniu po budynku Biblioteki lub w ćwiczeniach relaksacyjno-rozciągających. Dla najmłodszych rowerzystów przygotowano występ teatrzyku dziecięcego.

W tym roku nasz przejazd ma także cel charytatywny. Kręcimy kilometry dla Fundacji Ekologiczna Arka, która organizuje akcję „Rower Pomaga”.

 

Odjazdowy Bibliotekarz to spotkanie integrujące lokalne środowiska bibliotekarzy i pracowników bibliotek. Przyjdź i poznaj swoich Bibliotekarzy!

 

Tych, którzy zamiast jazdy na rowerze preferują po prostu wypoczynek, zapraszamy od razu do Biblioteki Kraków (ul. Powroźnicza 2).

W Krakowie organizatorami akcji są: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Biblioteka Kraków, Biblioteka Jagiellońska, Biblioteka Główna Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Oddział w Krakowie oraz Biblioteka PAU i PAN w Krakowie.

Uwaga! W przypadku złych prognoz pogodowych Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania akcji, a informacja pojawi się w serwisach internetowych Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie oraz Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

 

Oficjalny plakat Odjazdowego Bibliotekarza 2022

Pozycje
Flaga narodowa Ukrainy
Ukraina  
Kalendarz wydarzeń
Materiały dydaktyczne
Otwarte Zasoby Edukacyjne
Biblioteka poleca
Gry planszowe
Wystawy
Akademia Wartości
Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych
Jubileusz - 100 lat PBW
Poradnik Na Focha
Pomocne linki oświatowe

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
al. F. Focha 39, Kraków 30-119

nr konta: 39 1020 4900 0000 8502 3122 7919

  sekretariat@pbw.edu.pl
   tel. (+48) 12 421 10 98

© 2024 Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie
Free Joomla! templates by Engine Templates
Strona korzysta z plików cookie, które ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług zgadzasz się, że używamy plików cookie.