Ikonki
KSIĄŻKI ONLINE
ZAMÓW I WYPOŻYCZ
ZAPISZ SIĘ DO BIBLIOTEKI
OFERTA EDUKACYJNA
Na białym tle po lewej stronie pomarańczowy rower z napisem Odjazdowy Bibliotekarz. Po prawej stronie data 24.09.2022, godzina jedenasta. Pod spodem hasło: Kręcimy kilometry dla Fundacji Rower Pomaga oraz kod QR.

Zaproszenie na rajd rowerowy „Odjazdowy Bibliotekarz” - 24 września

24 września po raz kolejny raz wystartuje krakowska edycja Odjazdowego Bibliotekarza!

Do udziału w rajdzie rowerowym zapraszamy wszystkich pracowników bibliotek wraz z rodzinami!

Startujemyo godz. 11.00 z Parku Dębnickiego (wejście od ul. Praskiej), jedziemy do Ośrodka Sportu i Rekreacji „Kolna”, skąd po krótkim odpoczynku ruszamy do Biblioteki Kraków (ul. Powroźnicza 2). Po przyjeździe na miejsce zainteresowani będą mogli wziąć udział w oprowadzaniu po budynku Biblioteki lub w ćwiczeniach relaksacyjno-rozciągających. Dla najmłodszych rowerzystów przygotowano występ teatrzyku dziecięcego.

W tym roku nasz przejazd ma także cel charytatywny. Kręcimy kilometry dla Fundacji Ekologiczna Arka, która organizuje akcję „Rower Pomaga”.

 

Odjazdowy Bibliotekarz to spotkanie integrujące lokalne środowiska bibliotekarzy i pracowników bibliotek. Przyjdź i poznaj swoich Bibliotekarzy!

 

Tych, którzy zamiast jazdy na rowerze preferują po prostu wypoczynek, zapraszamy od razu do Biblioteki Kraków (ul. Powroźnicza 2).

W Krakowie organizatorami akcji są: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Biblioteka Kraków, Biblioteka Jagiellońska, Biblioteka Główna Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Oddział w Krakowie oraz Biblioteka PAU i PAN w Krakowie.

Uwaga! W przypadku złych prognoz pogodowych Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania akcji, a informacja pojawi się w serwisach internetowych Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie oraz Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

 

Oficjalny plakat Odjazdowego Bibliotekarza 2022

Pozycje
Kalendarz wydarzeń
Jubileusz - 100 lat PBW
Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych
Akademia Wartości
Biblioteka poleca
Materiały dydaktyczne
Otwarte Zasoby Edukacyjne
Wystawy
Gry planszowe
Poradnik Na Focha
Linki
Flaga narodowa Ukrainy
Ukraina  

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
al. F. Focha 39, Kraków 30-119

nr konta: 39 1020 4900 0000 8502 3122 7919

  sekretariat@pbw.edu.pl
   tel. (+48) 12 421 10 98
  fax (+48) 12 421 10 98

© 2023 PBW Kraków
Free Joomla! templates by Engine Templates
Strona korzysta z plików cookie, które ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług zgadzasz się, że używamy plików cookie.