Ikonki
ZAMÓW I WYPOŻYCZ
ZAPISZ SIĘ DO BIBLIOTEKI
OFERTA EDUKACYJNA
Po lewej stronie na fioletowym tle kolorowy rysunek siedzących dzieci na dywanie. Po prawej stronie napis Konkurs na przebranie.

„Najciekawsze przebranie. Bajkowa postać z książki” - konkurs dla dzieci i młodzieży

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie

„Najciekawsze przebranie. Bajkowa postać z książki”.

Adresaci: konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w dwóch grupach wiekowych 2-6 lat i 7-15 lat.

Cele: rozbudzanie zamiłowania do sięgnięcia po książkę i do czytania, rozwijanie kreatywności, wyobraźni i wrażliwości estetycznej dziecka, pogłębianie umiejętności plastycznych i manualnych.

Zadanie konkursowe: zadaniem jest przygotowanie przebrania za bajkową postać z książki, wykonanego własnoręcznie według autorskiego pomysłu oraz prezentacja go podczas Bajkowego Pikniku z książką w dniu 10 września 2022 r.

Zgłoszenia: online poprzez FORMULARZ lub osobiście w dniu Pikniku (punkt rejestracji na parterze Biblioteki).

Więcej informacji oraz warunki udziału w konkursie dostępne są w Regulaminie.

Informacje:

Wydział Współpracy ze Środowiskiem