Plakat promujący projekt "Dwujęzyczny przedszkolak"

„DWUJĘZYCZNY PRZEDSZKOLAK” - program Województwa Małopolskiego

Województwo Małopolskie realizuje program „Dwujęzyczny przedszkolak 2021”, który jest elementem Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne dzieci/Bilingual Future”.

Celem projektu jest pomoc w opanowaniu przez dzieci języka angielskiego na poziomie dwujęzycznym. Udział w programie umożliwia codzienny kontakt najmłodszych z językiem obcym – zarówno w przedszkolu, jak i w domu. Dzięki temu dzieci uczą się języka w sposób naturalny, w formie zabawy.

Program będzie realizowany w przedszkolach już od września. Udział małopolskich maluchów jest bezpłatny.

Nasza Biblioteka, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu oraz Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie są współorganizatorami projektu.

Uprzejmie informujemy, że pula miejsc w projekcie do rozdysponowania przez naszą Bibliotekę została wyczerpana.

al. F. Focha 39, 30-119 Kraków

Plakat Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne dzieci/Bilingual Future”

tel. (+48) 12 421 10 98
  fax (+48) 12 421 10 98