R├│┼╝nokolorowe k├│┼éka z ikonkami medi├│w spo┼éeczno┼Ťciowych.

Warsztaty online dla nauczycieli ­čĹęÔÇŹ­čĆź­čĹęÔÇŹ­čĺ╗

Serdecznie zapraszamy na bezp┼éatne warsztaty online dla nauczycieli w nowym roku szkolnym, organizowane przez Pedagogiczn─ů Bibliotek─Ö Wojew├│dzk─ů w Krakowie wraz z Filiami.

Poni┼╝ej przedstawiamy aktualn─ů ofert─Ö spotka┼ä online:

Pedagogiczna Biblioteka Wojew├│dzka w Krakowie Filia w Olkuszu zaprasza na bezp┼éatne warsztaty dla nauczycieli

Programy do tworzenia atrakcyjnych i inspiruj─ůcych prezentacji: Sway PowerPoint

Kr├│tki opis warsztat├│w: Poznanie mo┼╝liwo┼Ťci tworzenia prezentacji w sieci, dzi─Öki aplikacjom PowerPoint i Sway, kt├│re oferuj─ůc bogat─ů bibliotek─Ö atrakcyjnych w formie szablon├│w pozwalaj─ů skupi─ç si─Ö na merytorycznej stronie tworzonych tre┼Ťci, a nie na sposobie ich prezentacji.

Termin: 31.05.2021, godz.16:00.

Miejsce: online.

Adresaci: nauczyciele wszystkich etapów kształcenia.

Udzia┼é: bezp┼éatny, uczestnicy otrzymaj─ů za┼Ťwiadczenia.

Zgłoszenia: mailowe.

Link do szkolenia: link po otrzymaniu zgłoszenia mailowego.

Liczba miejsc ograniczona.

Uwagi: warsztaty prowadzone w programie ZOOM.

Serdecznie zapraszamy!

Pedagogiczna Biblioteka Wojew├│dzka im. Hugona Ko┼é┼é─ůtaja w Krakowie