Przy biurku siedzi dziewczynka w granatowej bluzie. W prawej ręce trzyma pomarańczową kredkę. Lewą ręką podpiera głowę. Na biurku leży otwarty piórnik, a wokół niego rozrzucone są różnokolorowe kredki.

Warsztaty online w PBW - ankieta dla nauczycieli, bibliotekarzy i wychowawców

Drodzy Nauczyciele, Bibliotekarze i Wychowawcy!

Staramy się wspierać Państwa w każdym czasie, nawet w tym najtrudniejszym. Nie wiemy, co przyniesie przyszłość, dlatego dbając o Państwa potrzeby, w nowym roku szkolnym planujemy uruchomić ofertę warsztatów on-line. Bardzo prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli nam skuteczniej odpowiedzieć na Państwa oczekiwania.

Ankieta skierowana jest do nauczycieli wszystkich etapów edukacyjnych, nauczycieli bibliotekarzy, wychowawców, pedagogów oraz wszystkich zainteresowanych osób. Celem badania ankietowego jest zgromadzenie informacji, które posłużą przygotowaniu oferty warsztatów oraz materiałów edukacyjnych on-line dla nauczycieli oraz uczniów.  Badanie prowadzone będzie do 30 czerwca.  

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi!

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
al. F. Focha 39, Kraków 30-119

nr konta: 39 1020 4900 0000 8502 3122 7919

  sekretariat@pbw.edu.pl
  Telefon: 12 421 10 98
  Fax: 12 421 10 98

2020 © PBW Kraków
Free Joomla! templates by Engine Templates
Strona korzysta z plików cookie, które ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług zgadzasz się, że używamy plików cookie.