Oficjalny baner promujący społeczno-informacyjną kampanię Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi!

"Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi!" - kampania Województwa Małopolskiego

Województwo Małopolskie przygotowało nową społeczno-informacyjną kampanię Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi!, która jest odpowiedzią na trudną sytuację, w jakiej wszyscy się znajdujemy. To akt solidarności, wspólnej odpowiedzialności i wsparcia dla tych najbardziej potrzebujących.

W ramach kampanii został przygotowany specjalny SERWIS skierowany do wszystkich mieszkańców Małopolski.

Celem akcji jest połączenie tych, którzy są w stanie zaoferować swoją pomoc z tymi, którzy jej potrzebują. W związku z tym stworzono specjalny Bank Ofert, gdzie można znaleźć informacje o różnych formach pomocy oferowanej przez instytucje, firmy czy stowarzyszenia z Małopolski.

Na miłośników kultury czeka zakładka "Kultura w sieci", gdzie małopolskie instytucje kultury prezentują swoją działalność w przestrzeni internetowej.

Polecamy również nasz biblioteczny Poradnik na FOCHA, czyli jak radzić sobie w czasach epidemii w pracy i w szkole! oraz Poradnik na FOCHA, czyli jak radzić sobie w czasach epidemii po pracy!, który został zamieszczony na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego: www.malopolska.pl/aktualnosci/edukacja/materialy-dla-nauczycieli-w-czasie-epidemii.

 

Zachęcamy do włączenia się w kampanię.

Wszyscy razem damy radę… bo Dobro jest w Małopolsce!

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
al. F. Focha 39, Kraków 30-119

nr konta: 39 1020 4900 0000 8502 3122 7919

  sekretariat@pbw.edu.pl
  Telefon: 12 421 10 98
  Fax: 12 421 10 98

2020 © PBW Kraków
Free Joomla! templates by Engine Templates
Strona korzysta z plików cookie, które ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług zgadzasz się, że używamy plików cookie.