Obok tablicy interaktywnej na wprost grupy uczniów stoi prowadząca zajęcia z krakowskiego oddziału ZUS.

Lekcja historii z ZUS - fotorelacja

W związku z obchodami 85-lecia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, 12 grudnia w naszej Bibliotece odbyły się warsztaty „Lekcja historii z ZUS”. Zajęcia odbyły się w sali komputerowej Małopolskiej Chmury Edukacyjnej i poprowadzone zostały przez Panią Monikę Suder oraz Panią Sylwię Wronę z krakowskiego oddziału ZUS.

Uczniowie 1 klasy Technikum z Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. ks. kard. Adama S. Sapiehy Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie mieli okazję zobaczyć film historyczny 85 lat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych opowiadający o początkach ubezpieczeń społecznych, wysłuchać prezentacji 85 lat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i odpowiedzieć na przygotowane pytania, a także obejrzeć krótki film informacyjny o ZUS. Na koniec spotkania uczestnicy mieli możliwość przetestowania gry planszowej Specjalista ZUS. W podziękowaniu za aktywne uczestnictwo w zajęciach, uczniowie otrzymali drobne upominki.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice i pani Sylwii za wspaniałe warsztaty i zachęcamy naszych czytelników do odwiedzenia Biblioteki, gdzie będziecie mogli wypożyczyć grę planszową Specjalista ZUS.

2020 © PBW Kraków