Wyjątkowe życzenia dla naszych pracowników od wyjątkowych gości!

Na całym świecie październik jest obchodzony jako

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Biblioteki pedagogiczne otaczają wsparciem biblioteki szkolne i są ich partnerami.

Od kilku lat, właśnie w październiku, odwiedzają nas DZIECI i NAUCZYCIELE z Samorządowego Przedszkola nr 9 w Krakowie. Przedszkolaki składają pracownikom Biblioteki życzenia i wręczają własnoręcznie wykonane, pomysłowe prace.

23 października 2019 r. mieliśmy przyjemność gościć „Kubusie Puchatki”, „Motylki”, „Nutki”, „Żabki”, „Jagódki”, „Krasnoludki” i „Słoneczka”, czyli wszystkie grupy z zaprzyjaźnionego Przedszkola. Mali goście zostali ciepło przyjęci przez Panią Wicedyrektor Martę Truszczyńską i Pracowników Biblioteki. Przeszli po rozsypanych liściach na Magicznym Dywanie, wysłuchali bajki „Kicia Kocia w bibliotece” i z uśmiechem na ustach, obdarowani książeczkami i cukierkami, obiecali wrócić do naszej Biblioteki.

Serdecznie dziękujemy za tę sympatyczną wizytę!

2019 © PBW Kraków
Dalsze informacje OK