Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego w naszej Bibliotece – fotorelacja

27 maja w naszej Bibliotece odbyło się spotkanie „Dom dla niechcianych uczuć” w ramach Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, który obchodzony jest 30 maja.

W pierwszej części zaproszeni goście odczytali fragmenty książki „Oro” autorstwa Danuty Łukasińskiej i Olgi Sawickiej. Drugą część wypełniła dyskusja na temat wyzwań, z którymi muszą mierzyć się opiekunowie zastępczy. W rozmowie udział wzięli: prof. nadzw. dr hab. Teresa Olearczyk wykładowca Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, dr hab. Ireneusz Kawecki z Uniwersytetu Rzeszowskiego, dr Małgorzata Jantos radna miasta Krakowa, Anna Skwarka-Buzała kierownik Małopolskiego Ośrodka Adopcyjnego, dr Krzysztof Szwajca specjalista psychiatra, dr Krzysztof Głuc.

Rozmowę prowadziła Elżbieta Matusiak opiekun zastępczy, pedagog.

Organizatorzy wydarzenia: Fundacja Projekt ROZ oraz Koło Naukowe Komunikacji Wizerunkowej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

2019 © PBW Kraków
Dalsze informacje OK