Namiot ze stoiskiem biblioteki w Parku Jordana, w środku i przed namiotem uczestnicy rodzinnego pikniku.

Biblioteka na Pikniku Rodzinnym – fotorelacja

Od 12 do 22 maja 2019 odbywają się Małopolskie Dni Rodziny.

Inauguracją wspólnego świętowania były Pikniki Rodzinne, w tym największy w krakowskim Parku Jordana, zorganizowany przez Województwo Małopolskie oraz Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego.

Na stoisku naszej Biblioteki, bardzo chętnie odwiedzanym przez rodziny, czekało wiele atrakcji, m.in.: ciekawostki o Parku i jego założycielu, interaktywny quiz wiedzy o Krakowie z loterią gadżetów, rozgrywki gier planszowych, wielkie bańki mydlane, wspólne kolorowanie i sprawdzanie efektów w aplikacji 3D, wykonywanie zakładek do książek, możliwość przeniesienia się w Kosmos dzięki okularom VR. Uczestnicy Pikniku mieli także możliwość zapisywania swoich pierwszych skojarzeń do zaproponowanego przez nas zdania: „Biblioteka jest…”.

Nie zabrakło również konkursów: rodziny brały udział w interaktywnej grze terenowej z wykorzystaniem kodów QR „Poznaj tajemnice Parku Jordana”* oraz w zabawie polegającej na ułożeniu jak największej ilości wyrazów z „rozsypanych” liter składających się na słowo „BIBLIOTEKA”.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko za wspólną zabawę i wszelkie słowa uznania. Serdecznie zapraszamy Państwa do Biblioteki!

*Nieodebrane nagrody za udział w grze terenowej dostępne są w Bibliotece. Prosimy o wcześniejszy kontakt z Wydziałem Współpracy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. 570-298-500).

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
al. F. Focha 39, Kraków 30-119

nr konta: 39 1020 4900 0000 8502 3122 7919

  sekretariat@pbw.edu.pl
  Telefon: 12 421 10 98
  Fax: 12 421 10 98

2020 © PBW Kraków
Free Joomla! templates by Engine Templates
Strona korzysta z plików cookie, które ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług zgadzasz się, że używamy plików cookie.