Adam Fliśnik w Galerii Prac Plastycznych Uczniów

Tym razem zaprezentował się Adam Fliśnik - uczeń 6 klasy Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. J. Czapskiego w Krakowie. Lubi malarstwo fakturowe, abstrakcyjne, ale też realistyczne odzwierciedlenie rzeczywistości.

Największą przyjemność w tworzeniu sprawiają mu portrety i pejzaże. W tej różnorodności ciągle poszukuje własnego stylu.

Dokąd zaprowadzi go pasja? Przez „próg” do świata sztuki już przeszedł, a ta przestrzeń jest nieograniczona...

Wernisaż, w którym wzięli udział nauczyciele i uczniowie Szkoły, odbył się 28 marca. Życzymy sukcesów i wytrwałości!

Wystawę oglądać można w Wypożyczalni do końca maja, w godzinach pracy Biblioteki. Zapraszamy!

2019 © PBW Kraków
Dalsze informacje OK