Finisaż wystawy „Moje fascynacje” - fotorelacja

27 lutego 2019 w Czytelni Głównej naszej Biblioteki odbył się finisaż wystawy „Moje fascynacje”.

Przybyłych licznie na wydarzenie Gości powitała Dyrektor PBW Pani Anna Piotrowska. Przygotowana na początku miesiąca ekspozycja prezentowała artystyczne pasje i talenty kilkunastu emerytowanych nauczycieli zrzeszonych w Małopolskiej Okręgowej Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz słuchaczy Sądeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Spotkanie z Twórcami prac wykonanych różnorodnymi technikami malarskimi i hafciarskimi połączone było z wystawą Kronik Małopolskiej Okręgowej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP.

Dziękujemy Artystom i wszystkim Gościom za przybycie, a Zarządowi oraz Członkom Małopolskiej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP za wieloletnią współpracę.

2019 © PBW Kraków
Dalsze informacje OK