Wydarzenia

Zapytaj bibliotekarza

Required *

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (30-119), al. F. Focha 39.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych właściwym dla Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie możliwy jest pod numerem tel. (12) 427 31 98 w. 16 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań szkoleniowo edukacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną.
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (pod warunkiem, że dane nie są już niezbędne do realizacji celów, w których zostały zebrane i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania).
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Refresh Captcha  
  
Zapytaj bibliotekarza

pbw iwm logo 101px

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie związanym z uczczeniem obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, organizowanym przez Wydawnictwo Literatura. Wystarczy stworzyć opowiadanie utrzymane w stylu cyklu „Zdarzyło się w Polsce”.

Zadanie konkursowe: napisanie opowiadania przedstawiającego wydarzenia toczące się między 1 a 11 listopada 1918 r. z perspektywy dziecka lub nastolatka.

Adresaci: dzieci w wieku 10-14 lat.

Termin: 1 etap – szkolny do 20 września, 2 etap wybór i wysłanie przez nauczyciela trzech najlepszych prac do 5 października.

Wyniki ogłoszone zostaną na spotkaniu z Kazimierzem Szymeczką 26 października 2018 o godz. 11:00 w ramach Targów Książki w Krakowie. W spotkaniu wezmą udział klasy dzieci, których prace zostały wybrane przez jury Literatury.

Szczegółowe informacje W REGULAMINIE

Pytania związane z konkursem należy kierować do Organizatora, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plakat