Wydarzenia

Zapytaj bibliotekarza

Required *

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (30-119), al. F. Focha 39.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych właściwym dla Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie możliwy jest pod numerem tel. (12) 427 31 98 w. 16 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań szkoleniowo edukacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną.
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (pod warunkiem, że dane nie są już niezbędne do realizacji celów, w których zostały zebrane i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania).
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Refresh Captcha  
  
Zapytaj bibliotekarza

pbw iwm logo 101px

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Kuratorium Oświaty w Krakowie zorganizowało V edycję projektu „Czysta Małopolska”. Partnerem wspierającym inicjatywę był Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych.

Projekt miał na celu upowszechnienie wiedzy o zdrowym i racjonalnym odżywianiu wśród dzieci przedszkolnych i uczniów, kształtowanie nawyków zdrowego odżywiania, wdrożenie zasad świadomości i odpowiedzialności za własne zdrowie, poszerzenie zainteresowań problematyką zdrowego odżywiania oraz upowszechnienie dobrych praktyk w zakresie problematyki zdrowego żywienia.

W ramach projektu Kuratorium Oświaty w Krakowie przeprowadziło w roku szkolnym 2017/2018 tematyczne konkursy dla dzieci, uczniów i nauczycieli.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że finalistką etapu rejonowego konkursu na scenariusz zajęć edukacyjnych dotyczących zdrowego odżywiania dla nauczycieli szkół podstawowych została Klaudia Kierc, nasza Koleżanka z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie!

Wręczenie nagród finalistom i laureatom konkursów odbyło się 14 czerwca 2018 r. podczas Konferencji podsumowującej V edycję projektu „Czyta Małopolska”, zorganizowanej w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wydarzenie uświetniły występy taneczne przedszkolaków oraz przedstawienie teatralne przygotowane przez uczniów. Nagrody zwycięzcom ufundowali: Grupa producentów AMPLUS, Przetwórstwo rybne KRAK-MARFISH Jolanta i Marek Piekara i Tłocznia Owoców Pawłowski.