Instytut Pamięci Narodowej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej zorganizował ogólnopolski konkurs dla nauczycieli na scenariusz lekcji lub uroczystości szkolnej związanej z Narodowym Świętem Niepodległości.

Spośród blisko 140 prac wyłoniono najlepsze scenariusze lekcji lub uroczystości szkolnej dla uczniów w trzech kategoriach wiekowych. Propozycje oceniane były pod względem poprawności merytorycznej, zastosowaniu nowoczesnych metod nauczania, atrakcyjności i oryginalności.

Z radością informujemy, że w kategorii „scenariusz lekcji dla klas 4-7 szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych” laureatkami konkursu zostały nasze Koleżanki: Katarzyna Bartuś i Marzena Sula-Matuszkiewicz – Autorki pracy Zanim powróciła niepodległość, czyli jak przeżyć I wojnę światową.

Dodatkowe informacje: szczecin.ipn.gov.pl/pl9/aktualnosci/41626