Wydarzenia

Zapytaj bibliotekarza

Required *

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (30-119), al. F. Focha 39.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych właściwym dla Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie możliwy jest pod numerem tel. (12) 427 31 98 w. 16 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań szkoleniowo edukacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną.
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (pod warunkiem, że dane nie są już niezbędne do realizacji celów, w których zostały zebrane i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania).
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Refresh Captcha  
  
Zapytaj bibliotekarza

pbw iwm logo 101px

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Instytut Pamięci Narodowej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej zorganizował ogólnopolski konkurs dla nauczycieli na scenariusz lekcji lub uroczystości szkolnej związanej z Narodowym Świętem Niepodległości.

Spośród blisko 140 prac wyłoniono najlepsze scenariusze lekcji lub uroczystości szkolnej dla uczniów w trzech kategoriach wiekowych. Propozycje oceniane były pod względem poprawności merytorycznej, zastosowaniu nowoczesnych metod nauczania, atrakcyjności i oryginalności.

Z radością informujemy, że w kategorii „scenariusz lekcji dla klas 4-7 szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych” laureatkami konkursu zostały nasze Koleżanki: Katarzyna Bartuś i Marzena Sula-Matuszkiewicz – Autorki pracy Zanim powróciła niepodległość, czyli jak przeżyć I wojnę światową.

 

Dodatkowe informacje: szczecin.ipn.gov.pl/pl9/aktualnosci/41626