Wydarzenia

Zapytaj bibliotekarza

Required *

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (30-119), al. F. Focha 39.
 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych właściwym dla Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie możliwy jest pod numerem tel. (12) 427 31 98 w. 16 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań szkoleniowo edukacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną.
 5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.
 6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania.
 7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (pod warunkiem, że dane nie są już niezbędne do realizacji celów, w których zostały zebrane i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania).
 8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Refresh Captcha  
  
Zapytaj bibliotekarza

pbw iwm logo 101px

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

 

Święto zakochanych, znane jako WALENTYNKI, obchodzone jest corocznie 14 lutego. O tej dacie pamiętają jednak nie tylko pary, ale wszyscy, dla których miłość stanowi ważną w życiu wartość.

W związku z tym sympatycznym świętem przygotowaliśmy dla Państwa następujące niespodzianki, które będą czekały w najbliższą środę w Wypożyczalni:

 • zakochane zakładki; refleksyjne cytaty o miłości z literatury beletrystycznej i poezji,
 • zakochane serca; czekoladowe pomadki na słodką przerwę w pracy lub nauce w naszej Bibliotece,
 • zakochane książki; w specjalnej gablocie przygotowane zostaną przez nas różnorodne publikacje „z miłością w tytule”. Wybraliśmy zarówno powieści, jak i biografie, a także poezję, książki pedagogiczne i filozoficzne oraz literaturę dla dzieci i młodzieży. Oczywiście mogą je Państwo nie tylko podziwiać, ale wypożyczyć!

 

I jak tu nie kochać książek? Świętujmy razem 14 lutego!
Pamiętajcie, w środy pracujemy od 1300.