Spotkania, warsztaty > Kraków > rok szkolny 2018/2019

Zapytaj bibliotekarza

Required *

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (30-119), al. F. Focha 39.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych właściwym dla Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie możliwy jest pod numerem tel. (12) 427 31 98 w. 16 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań szkoleniowo edukacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną.
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (pod warunkiem, że dane nie są już niezbędne do realizacji celów, w których zostały zebrane i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania).
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Refresh Captcha  
  
Zapytaj bibliotekarza

pbw iwm logo 101px

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce

Serdecznie zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy, nauczycieli przedsiębiorczości, historii, geografii, ekonomii, świetlic, bibliotekarzy oraz wszystkich zainteresowanych tematyką, do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach dotyczących społecznych aspektów prowadzenia biznesu. Spotkanie odbędzie się 16 listopada 2017 r. i jest związane z obchodami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce.

 

Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z grami ekonomicznymi inspirowanymi historią społeczno-gospodarczą Małopolski i praktyczne wypróbowanie Chłopskiej Ekonomii Społecznej - dodatku do gry symulacyjnej Chłopska Szkoła Biznesu

Chłopska Ekonomia Społeczna jest symulacją przedsiębiorczości i filantropii. Jej dużym atutem jest to, że angażuje do działania, a po rozgrywce wywołuje dyskusję. To ciekawa propozycja dydaktyczna i rozrywkowa, wprowadzająca do tematów dotyczących relacji między ekonomicznymi i społecznymi aspektami prowadzenia działalności gospodarczej, np. filantropii, społecznej odpowiedzialności biznesu czy ekonomii społecznej. Zakres możliwości wykorzystania gier jest bardzo szeroki i zależy od wariantu rozgrywki, jaki wybierze prowadzący (stosownie do uczestników i celu spotkania).

Warsztaty poprowadzi dr Sebastian Wacięga z Małopolskiego Instytutu Kultury w Krakowie, współtwórca gier: Chłopska Szkoła Biznesu i Oil City – galicyjska gorączka czarnego złota.

Zapraszamy po nowe inspiracje dydaktyczne!

Termin: 16 listopada 2017 r., godz. 16.00-18.15
Miejsce: Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie w Nowej Hucie - os. Kościuszkowskie 2a
Udział bezpłatny, po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie  formularza zgłoszeniowego

 

Informacji udziela Wydział Współpracy ze Środowiskiem
pn-pt, w godz. 8.30-14.30 (I piętro, s. 10)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 12 427 33 77 w. 21