Spotkania, warsztaty > Kraków > rok szkolny 2017/2018

Pomyśl Ułóż Sprawdź

Serdecznie zapraszamy nauczycieli na warsztaty, podczas których przedstawione zostaną pomoce i zabawki edukacyjne – dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym – które ideę nauki przez zabawę pozwalają stosować w codziennej pracy pedagogicznej. Zaprezentowane będą materiały, za pomocą których można skutecznie wspierać wszechstronny rozwój dzieci, również tych o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie je wykorzystywać, a tym samym wspomagać u najmłodszych rozwój m. in. spostrzegawczości, analizy i syntezy wzrokowej, sprawności manualnej, koncentracji uwagi, logicznego myślenia i kreatywności.

Do udziału w zajęciach zapraszamy nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, nauczycieli świetlic, pedagogów szkolnych i logopedów – zapisanych do Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie.

Uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenia.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Warsztaty poprowadzi p. Dorota Marcinkowska, przedstawicielka Wydawnictwa Epideixis Epideixis

Miejsce: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie, al. Focha 39, sala dydaktyczna nr 10

Czas: 22 listopada 2016 (wtorek) godz. 15.30-18.30.

Informacje:

12-427-33-77 wew. 24