Spotkania, warsztaty > Kraków > rok szkolny 2017/2018

W imieniu Redakcji Serwisu Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna SBP zachęcamy do zapoznania się z informacją dotyczącą projektu szkoleniowego dla nauczycieli bibliotekarzy, który Redakcja planuje przeprowadzić wspólnie z firmą Microsoft.

Szukasz inspiracji do prowadzonych przez siebie zajęć i chcesz poznać miejsce, gdzie znajdziesz mnóstwo materiałów zarówno w języku polskim jak i angielskim? Chcesz być na czasie i poznać najnowsze, bezpłatne w zastosowaniach edukacyjnych narzędzia z usługi Office 365? Słyszałeś o nich, ale nie wiesz jak działają i dlaczego warto wykorzystać je w pracy osobistej i z uczniami? Może chcesz się dowiedzieć, jak uruchomić usługę w swojej szkole/placówce? To webinarium jest dla Ciebie!
Serwis EBP SBP wspólnie z firmą Microsoft zamierza prowadzić darmowy projekt szkoleniowy realizowany on-line.

Ankieta i informacje szczegółowe tutaj