Spotkania, warsztaty > Kraków > rok szkolny 2018/2019

Zapytaj bibliotekarza

Required *

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (30-119), al. F. Focha 39.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych właściwym dla Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie możliwy jest pod numerem tel. (12) 427 31 98 w. 16 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań szkoleniowo edukacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną.
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (pod warunkiem, że dane nie są już niezbędne do realizacji celów, w których zostały zebrane i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania).
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Refresh Captcha  
  
Zapytaj bibliotekarza

pbw iwm logo 101px

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

7 marca 2018 r. w Filii PBW w Nowej Hucie odbyło się spotkanie w ramach kampanii: „Mind the Mind - zwalczamy stygmat zaburzeń psychicznych”.

kolaz

Warsztaty prowadziły panie Aleksandra Proszowska oraz Agnieszka Zubel. Projekt „Mind the Mind” ma na celu zmianę postrzegania zaburzeń psychicznych, poszerzenie wiedzy na ich temat i przeciwdziałanie stygmatyzacji społecznej osób dotkniętych tego rodzaju zaburzeniami. Kluczowym elementem kampanii prowadzonej przez Europejską Federację Stowarzyszeń Studentów Psychologii (EEPSA) są właśnie warsztaty edukacyjne. Składają się z prelekcji dotyczącej omówienia zaburzeń psychicznych, gier opartych na odgrywaniu ról i sytuacji oraz aktywnej dyskusji.

Wydarzenie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony naszych Czytelników. Aktywny udział wzięli w nim m.in. nauczyciele różnych specjalności, pedagodzy szkolni, opiekunowie osób starszych, wychowawcy w internatach, studenci. Uczestnicy pozytywnie ocenili spotkanie, a nawet… odczuwali niedosyt informacji! Mamy nadzieję, że dzięki uprzejmości Lokalnych Koordynatorów EEPSA, warsztaty uda nam się powtórzyć.

Kampania "Mind the Mind - zwalczamy stygmat zaburzeń psychicznych"