ZACZYTANY NAUCZYCIEL
Image is not available

Trwa IV. edycja konkursu!

Play
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych

ArrowArrow
Slider

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników na drugie spotkanie w ramach sieci współpracy i samokształcenia „TIK w pracy nauczyciela”, które odbędzie się 26.04 (czwartek) o godz. 1600.

Spotykamy się w Filii w Nowej Hucie os. Kościuszkowskie 2a.

Koordynatorami sieci są Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do zobaczenia!

Informacja: