Konsultacje i warsztaty z organizacji i zarządzania biblioteką szkolną

Zapytaj bibliotekarza

Required *

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (30-119), al. F. Focha 39.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych właściwym dla Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie możliwy jest pod numerem tel. (12) 427 31 98 w. 16 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań szkoleniowo edukacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną.
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (pod warunkiem, że dane nie są już niezbędne do realizacji celów, w których zostały zebrane i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania).
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Refresh Captcha  
  
Zapytaj bibliotekarza

pbw iwm logo 101px

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

 

Warsztaty z organizacji i zarządzania biblioteką szkolną

 

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy na warsztaty w zakresie organizacji i zarządzania biblioteką szkolną. Prosimy o zgłoszenia na tydzień przed terminem spotkania.

Spotkania w roku szkolnym 2017/2018 będą poświęcone następującym tematom:

 

TEMATY

TERMINY

1.

 Ewidencja podręczników i skontrum w bibliotece szkolnej (konsultacje z TNBSP)

15.11.2017

17.04.2018

2.

 Metoda projektu w pracy z uczniami klas 7-8 szkół podstawowych

 

3.

 Dary w bibliotece szkolnej: kłopot czy okazja powiększenia zbiorów?

 

4.

 Język haseł przedmiotowych, UKD, deskryptory i wyszukiwanie fasetowe.

 

Daty kolejnych spotkań zostaną podane w późniejszym terminie

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia. Udział w zajęciach jest bezpłatny dla naszych czytelników. Zapisu do biblioteki będzie można dokonać w dniu szkolenia w Wypożyczalni.

 

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy także na indywidualne konsultacje w zakresie organizacji i zarządzania biblioteką szkolną. Spotkania z pracownikami Wydziału Gromadzenia i Opracowania Zbiorów będą odbywać się w każdy drugi wtorek miesiąca w godzinach 15.30–18.30. Prosimy o zgłoszenia na tydzień przed terminem spotkania.

 

Informacja:
Grażyna Kozak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Beata Janik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wydział Współpracy ze Środowiskiem, Pawilon C, poziom -1 (ostatni budynek po lewej stronie),
(12) 427 33 77 w. 10 ; tel. kom.: 570 298 500 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.