Konsultacje i warsztaty z organizacji i zarządzania biblioteką szkolną

Zapytaj bibliotekarza

Required *

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (30-119), al. F. Focha 39.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych właściwym dla Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie możliwy jest pod numerem tel. (12) 427 31 98 w. 16 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań szkoleniowo edukacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną.
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (pod warunkiem, że dane nie są już niezbędne do realizacji celów, w których zostały zebrane i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania).
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Refresh Captcha  
  
Zapytaj bibliotekarza

pbw iwm logo 101px

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy na warsztaty w zakresie organizacji i zarządzania biblioteką szkolną. Prosimy o zgłoszenia poprzez formularz elektroniczny, który uruchamiany będzie stosownie wcześniej na stronie internetowej Biblioteki.

 

Spotkania w roku szkolnym 2018/2019 poświęcone będą następującym tematom:

TEMATY  TERMINY
 1. Ewidencja podręczników i skontrum w bibliotece szkolnej (konsultacje z TNBSP)  23.10.2018
 2. Metoda projektu w pracy z uczniami klas 7-8 szkół podstawowych  20.11.2018
 3. Dary w bibliotece szkolnej - kłopot czy okazja powiększenia zbiorów?  
 4. Ewidencja podręczników i skontrum w bibliotece szkolnej (konsultacje z TNBSP)   
  Terminy spotkań zostaną podane w późniejszym czasie.

 

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy także na indywidualne konsultacje w zakresie organizacji i zarządzania biblioteką szkolną. Spotkania z pracownikami Wydziału Gromadzenia i Opracowania Zbiorów będą odbywać się w każdy drugi wtorek miesiąca w godzinach 15.30–18.30. Prosimy o mailowe zgłoszenia na tydzień przed terminem spotkania.

Kontakt i informacja:
Grażyna Kozak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Beata Janik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wydział Współpracy ze Środowiskiem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (12) 427 33 77 w. 21 ; tel. kom.: 570 298 500