Czytelnik – użytkownik – klient
Zapraszamy!
ZACZYTANY NAUCZYCIEL
Image is not available

Trwa IV. edycja konkursu!

Play
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych

ArrowArrow
Slider

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy na warsztaty w zakresie organizacji i zarządzania biblioteką szkolną. Prosimy o zgłoszenia poprzez formularz elektroniczny, który uruchamiany będzie stosownie wcześniej na stronie internetowej Biblioteki.

Spotkania w roku szkolnym 2018/2019 poświęcone będą następującym tematom:

TEMATY  TERMINY
 1. Ewidencja podręczników i skontrum w bibliotece szkolnej (konsultacje z TNBSP)  23.10.2018
 2. Metoda projektu w pracy z uczniami klas 7-8 szkół podstawowych  20.11.2018
 3. Dary w bibliotece szkolnej - kłopot czy okazja powiększenia zbiorów?
 4. Ewidencja podręczników i skontrum w bibliotece szkolnej (konsultacje z TNBSP)
  Terminy spotkań zostaną podane w późniejszym czasie.

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy także na indywidualne konsultacje:

• w zakresie opracowania i ewidencji zbiorów bibliotecznych, wykorzystania bibliotecznego programu komputerowego „MOL”.
    Kontakt:
  • W zakresie organizacji i zarządzania biblioteką szkolną. Spotkania z pracownikami Wydziału Gromadzenia i Opracowania Zbiorów będą odbywać się w każdy drugi wtorek miesiąca w godzinach 15.30–18.30. Prosimy o mailowe zgłoszenia na tydzień przed terminem spotkania.

Kontakt:

2019 © PBW Kraków