Konsultacje i warsztaty z organizacji i zarządzania biblioteką szkolną

Warsztaty z organizacji i zarządzania biblioteką szkolną

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy na warsztaty w zakresie organizacji i zarządzania biblioteką szkolną. Prosimy o zgłoszenia na tydzień przed terminem spotkania.

Spotkania w roku szkolnym 2017/2018 będą poświęcone następującym tematom:

TEMATY

TERMINY

1.

Ewidencja podręczników i skontrum w bibliotece szkolnej (konsultacje z TNBSP)

15.11.2017

2.

Metoda projektu w pracy z uczniami klas 7-8 szkół podstawowych

3.

Dary w bibliotece szkolnej: kłopot czy okazja powiększenia zbiorów?

4.

Język haseł przedmiotowych, UKD, deskryptory i wyszukiwanie fasetowe.

Daty kolejnych spotkań zostaną podane w późniejszym terminie

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia. Udział w zajęciach jest bezpłatny dla naszych czytelników. Zapisu do biblioteki będzie można dokonać w dniu szkolenia w Wypożyczalni.

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy także na indywidualne konsultacje w zakresie organizacji i zarządzania biblioteką szkolną. Spotkania z pracownikami Wydziału Gromadzenia i Opracowania Zbiorów będą odbywać się w każdy drugi wtorek miesiąca w godzinach 15.30–18.30. Prosimy o zgłoszenia na tydzień przed terminem spotkania.

Informacja:
Wydział Współpracy ze Środowiskiem, Pawilon C, poziom -1 (ostatni budynek po lewej stronie),
(12) 427 33 77 w. 10 ; tel. kom.: 570 298 500 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.