Ikonki
ZAPISZ SIĘ DO BIBLIOTEKI
OFERTA EDUKACYJNA
Małopolski konkurs recytatorski dla uczniów
Po prawej stronie w odcieniach pomarańczu krasnoludek czytający książkę, po lewej napis Magiczny świat opowieści. Lektury - quizy i ciekawostki
10. Przegląd Filmów o Autyzmie i Zespole Aspergera
Bajkowy Piknik z książką
Po lewej stronie na białym tle napis "Podnosimy świadomość ekologiczną. Materiały dydaktyczne dotyczące ekologii". U dołu zielone liście. Po prawej stronie fotografia zielonych drzew iglastych.
Sercem z Ukrainą - napis na tle serca w barwach flagi narodowej Ukrainy. Po prawej dłoń w geście Victorii.
Małopolski konkurs recytatorski dla uczniów
Lektury - quizy i ciekawostki
10. Przegląd Filmów o Autyzmie i Zespole Aspergera
Jubileusz 100-lecia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie
Eko zakładka
Nowe bezpłatne kursy online (mp4)
Sercem z Ukrainą
wsteczwstecz
dalejdalej
Shadow

Bezpłatne KONSULTACJE "Ewidencja podręczników i selekcja zbiorów w bibliotece szkolnej" - Filia PBW w Nowej Hucie, 20.11.2018

Ewidencja podręczników i selekcja zbiorów w bibliotece szkolnejPedagogiczna Biblioteka Wojewódzka zaprasza na konsultacje w zakresie organizacji i zarządzania biblioteką szkolną.

Spotkanie będzie poświęcone ewidencji bezpłatnych podręczników, skontrum i selekcji. Konsultacje poprowadzi pani Liliana Majda-Niezgoda, wiceprezes TNBSP Oddział w Krakowie.

Termin: wtorek, 20 listopada 2018 15.30-17.30
Miejsce: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie Filia Nowa Huta - os. Kościuszkowskie 2a

Informacje:

Aldona Kruk