📣 Szanowni Państwo,
na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie będzie nieczynna do odwołania. Termin zwrotu wypożyczonych materiałów bibliotecznych zostanie przedłużony.

Jasne biurko z widocznym monitorem komputera z otwartą stroną internetową wokół któregą od lewej stoją kubek, smartfon na podstawce, okulary, klawiatura, mysz do komputera, flamaster i książka. Centralnie biały napis i ikonka dysków w kolorze błękitnym.
Na różowym tle stoi laptop z kobietą na ekranie. Do laptopa sięgają ręce w niebieskich rękawach. Obok laptopa stoi biały kubek z kawą, biały notes i cztery kolorowe długopisy
Lekcja
online!
Baner z napisem Promujemy nowoczesną edukację: aplikacje, gry planszowe, tablety, urządzenia mobilne, kodowanie, roboty edukacyjne
Baner w odcieniach fioletu, beżu i żółci z napisem VI Konkurs Filialny "Jan Paweł II - Polak, Papież, Człowiek. Historia ukryta w lapbooku". Po prawej stronie ilustracja Jana Pawła II stojącego przy drewnianej barierce balkonu z podniesioną prawą ręka w geście pozdrowienia.
Baner z widocznymi grami planszowymi i dłońmi osób trzymających karty do gry. Widoczny napis Edukacja - gry planszowe - grywalizacja.
Play
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych

IV Nowe Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych
III Nowe Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych
II Nowe Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych
I Nowe Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych
III Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych
II Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych
I Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych
previous arrownext arrow
Slider

Ewidencja podręczników i selekcja zbiorów w bibliotece szkolnejPedagogiczna Biblioteka Wojewódzka zaprasza na konsultacje w zakresie organizacji i zarządzania biblioteką szkolną.

Spotkanie będzie poświęcone ewidencji bezpłatnych podręczników, skontrum i selekcji. Konsultacje poprowadzi pani Liliana Majda-Niezgoda, wiceprezes TNBSP Oddział w Krakowie.

Termin: wtorek, 23 października 2018 15.30-17.30
Miejsce: Czytelnia Główna - Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie - al. F. Focha 39

Limit miejsc został wyczerpany. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Informacje:

Telefon: (12) 427 31 98 w. 16