Konsultacje i warsztaty z organizacji i zarządzania biblioteką szkolną

Ewidencja podręczników i selekcja zbiorów w bibliotece szkolnejPedagogiczna Biblioteka Wojewódzka zaprasza na konsultacje w zakresie organizacji i zarządzania biblioteką szkolną.

Spotkanie będzie poświęcone ewidencji bezpłatnych podręczników, skontrum i selekcji oraz łączeniu księgozbiorów szkół podstawowych i gimnazjum. Konsultacje poprowadzi pani Liliana Majda-Niezgoda, wiceprezes TNBSP Oddział w Krakowie.

Termin: 17 kwietnia 2018 (wtorek), godz. 15:00–17:00
Miejsce: Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Nowej Hucie, os. Kościuszkowskie 2a
Telefon: (12) 644 00 09

Zapisy przez formularz zgłoszeniowySystem rejestracji automatycznie wysyła potwierdzenia. Jeśli nie widzisz wiadomości w skrzynce odbiorczej, sprawdź inne foldery. Możliwe, że filtr spamu lub reguła przetwarzania poczty umieściły wiadomość w folderze Spam.

Limit miejsc wyczerpany. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Informacje:

Telefon: (12) 644 00 09