Konferencje metodyczne

Szanowni Państwo,

mam przyjemność zaprosić nauczycieli bibliotekarzy na coroczną Konferencję Metodyczną, która odbędzie się 25 września 2017 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krakowie.

Celem konferencji jest wsparcie metodyczne edukacyjnych działań nauczycieli bibliotekarzy Województwa Małopolskiego. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się z ofertą naszej Biblioteki w zakresie wspomagania szkół i placówek oświatowych oraz nowymi technologiami w kształceniu kompetencji uczniów. Temu zagadnieniu poświęcony będzie wykład dr Beaty Janik pt. Gry komputerowe – zagrożenia czy edukacyjna szansa?
Państwa uwadze polecam także wystąpienie przedstawiciela Firmy Funtronic, który zaprezentuje dydaktyczne i terapeutyczne zastosowanie interaktywnego urządzenia „Magiczny Dywan”.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Ufam, że konferencja pomoże Państwu w osiągnięciu jak najlepszych efektów w pracy dydaktycznej i wychowawczej w nowym roku szkolnym.

Anna Piotrowska

Dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie

Terminy i miejsce:

• Nauczyciele bibliotekarze szkół podstawowych
    25 września (poniedziałek), godz. 9.00, Czytelnia Główna (I p., pok. 15)
  • Nauczyciele bibliotekarze gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych
    25 września (poniedziałek), godz. 12.00, Czytelnia Główna (I p., pok. 15)

Limit miejsc został wyczerpany. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez  formularz zgłoszeniowy

Informacja:

(12) 427 33 77 w. 20