Konferencje metodyczne

Szanowni Państwo,

mam przyjemność zaprosić nauczycieli bibliotekarzy na coroczną Konferencję Metodyczną, która odbędzie się 5 października 2016 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krakowie.

Celem konferencji jest wsparcie metodyczne edukacyjnych działań nauczycieli bibliotekarzy województwa małopolskiego. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się z ofertą PBW w zakresie wspomagania szkół i placówek oświatowych oraz kierunkami realizacji zadań nadzoru pedagogicznego w ramach kontroli szkół: „Prawidłowość organizacji i funkcjonowania biblioteki szkolnej”.

Podczas konferencji psycholog i pracownik naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego dr Agata Krasucka wygłosi prelekcję: „Jak skutecznie zachęcać uczniów do czytania – psychologiczne mechanizmy motywacji”.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Mam nadzieję, że konferencja pomoże Państwu w osiągnięciu jak najlepszych efektów w pracy dydaktycznej i wychowawczej w nowym roku szkolnym.

Anna Piotrowska

Dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie

program konferencja www

Terminy i miejsce:

• Nauczyciele bibliotekarze gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych
    5 października (środa), godz. 9.00, Czytelnia Główna (I p., pok. 15)
  • Nauczyciele bibliotekarze szkół podstawowych
    5 października (środa), godz. 11.00, Czytelnia Główna (I p., pok. 15)

Limit miejsc został wyczerpany. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Informacja:

(12) 427 33 77 w. 20