Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie jest partnerem konferencji

"Nauczyciel wobec edukacji włączającej"

W imieniu organizatora - Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym w Krakowie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Konferencja przeznaczona jest dla dyrektorów i nauczycieli przedszkoli, nauczycieli nauczania wczesnoszkolnego, pracowników poradnictwa oraz dla wszystkich zainteresowanych problematyką inkluzji.

NAUCZYCIEL WOBEC EDUKACJI WŁĄCZAJĄCEJ

8 grudnia 2017, godz. 1230

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, al. 29 Listopada 46

Przebieg konferencji

1.

Szanse i bariery w edukacji inkluzyjnej

prof. dr hab. Tamara Zacharuk, rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach

2.

Nauczyciel w ekosystemie dziecka z niepełnosprawnością – wspólna perspektywa rozwoju

dr Krzysztof Gerc – adiunkt w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, dyrektor Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Skawinie

Przerwa

3.

Znaczenie zabawy dla edukacji włączającej

Magdalena Szelc-Mays – starszy wykładowca w Katedrze Języka Polskiego jako Obcego Uniwersytetu Jagiellońskiego

4.

Szkoła inkluzyjna jako środowisko współpracujące

dr Tamara Cierpiałowska – adiunkt w Instytucie Pedagogiki Specjalnej Uniwersytetu Pedagogicznego

Konferencja jest bezpłatna

Zgłoszenia przyjmuje MCDNODN w Krakowie, ul. Garbarska 1   formularz zgłoszeniowy »

Zapraszają

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym, we współpracy z Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Oddział Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie oraz Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką.

Kontakt z Organizatorem:

www.poradniakrakow.com.pl