Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (30-119), al. F. Focha 39.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych właściwym dla Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie możliwy jest pod numerem tel. (12) 427 31 98 w. 16 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań szkoleniowo edukacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną.
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (pod warunkiem, że dane nie są już niezbędne do realizacji celów, w których zostały zebrane i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania).
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji
„JAK UCZYĆ – ABY UCZYĆ SIĘ”
organizowanej przez Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym w Krakowie przy współpracy z Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie.
Partnerem wydarzenia jest nasza Biblioteka.

Termin: 19 października 2018 r. (piątek), godz. 12.00-17.20

Miejsce: Sala Konferencyjna Politechniki Krakowskiej – Budynek ,,Działownia”, ul. Warszawska 24 (wejście od ul. Szlak)

Adresaci: nauczyciele wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

PROGRAM KONFERENCJI

12.00 - 13.00

Rekrutacja uczestników

Otwarcie konferencji przez prof. Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta Krakowa

13.10 - 13.50

Motywacja błyskawiczna  - jak pomóc dziecku odnaleźć zapał do nauki – Marta Paluch-Chrabąszcz, psycholog w Szkole Podstawowej nr 114 w Krakowie i w XXI Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie

13.50 - 14.35

Migawki z życia klasy – Jolanta Okuniewska, profesor oświaty, finalistka konkursu Global Teacher Prize 2016

14.35 - 15.20

Jak przebiega uczenie się z mamą – czyli o edukacji domowej  Hanna Zielińska, dziennikarka TOK FM, prowadzi edukację domową swoich dzieci

15.20 - 15.50

Przerwa

15.50 - 16.20

Edukacja przez zabawę – to się musi udać! – Sylwia Kustosz, licencjonowana edukatorka pedagogiki freblowskiej, doktorantka UMCS

16.20 - 16.50

Wow udało mi się… - czyli jak dopinamy dzieciom skrzydła, by odkrywały ‘’sztukę” życia… – Iwona Duran, Ewa Gieracka, nauczycielki Samorządowego Przedszkola nr 131 Stokrotka w Krakowie

16.50 - 17.20

Każdy ma w sobie „coś”, czyli o sztuce poszukiwania ,,siarczanych talentów” – Iwona Szyniec, Szkoła Podstawowa nr 43 im. KEN w Krakowie

Podsumowanie konferencji

Zgłoszenia: formularz lub Karta Zgłoszenia Uczestnika*

* Wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA należy do 10 października 2018 r. złożyć osobiście, przesłać drogą elektroniczną e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą (faxem) na adres: MCDN Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie 31-131 Kraków, ul. Garbarska 1

Informacje dotyczące zgłoszeń: MCDN ODN w Krakowie tel. 12 422 14 49, kom. 513 042 381, fax: 12 422 30 26

Informacje dotyczące konferencji: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym, tel./fax. (12) 632 87 73, kom. 660 637 351

Serdecznie zapraszamy!

W ramach materiałów dla uczestników Biblioteka przygotowała krótki spis literatury na temat konferencji. Zachęcamy do zapoznania się z nim:

Jak uczyć - aby uczyć się- wybrane książki i artykuły z czasopism ze zbiorów Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Polecamy Państwu także dużo większy wykaz publikacji w formie zestawienia bibliograficznego on-line dostępnego tutaj