W dniach 29-30 marca 2017 r. w Suchej Beskidzkiej

odbędzie się III Konferencja Naukowa z cyklu „Człowiek w świecie informacji”

pt. „BEZPIECZEŃSTWO INFORMACYJNE”.

Organizatorami wydarzenia są Instytut Bezpieczeństwa i Edukacji Obywatelskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej, Zespół Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej.

Informacja we współczesnym świecie jest wartością i kapitałem strategicznym państwa i każdej organizacji. Podczas konferencji podjęty zostanie temat szeroko pojętego bezpieczeństwa informacyjnego i zarządzania bezpieczeństwem informacyjnym, także w wymiarze bezpieczeństwa człowieka funkcjonującego w cywilizacji informacyjno-technologicznej.

Organizatorzy przewidzieli możliwość bezpłatnego uczestnictwa dla nauczycieli, uczniów i studentów w wybranych modułach konferencji: w warsztatach i wykładach otwartych.

Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z wystawami przygotowanymi przez Filię Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Suchej Beskidzkiej, przy wsparciu Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie:

STRONA KONFERENCJI

PROGRAM KONFERENCJI

Konferencja "Człowiek w świecie informacji: Bezpieczeństwo informacyjne"

Zachęcamy do korzystania z zestawienia bibliograficznego będącego uzupełnieniem wystaw towarzyszących konferencji:

SPOŁECZEŃSTWO INFORMACYJNE - książki i artykuły z czasopism ze zbiorów PBW w Krakowie w wyborze za lata 2001–2016 »