Biblioteka Wydziału Zamiejscowego w Chorzowie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu zaprasza na
XXXV Forum Bibliotekarzy w ramach którego odbędzie się bezpłatna konferencja:

„Biblioteka dla Dydaktyki”

Konferencja pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach oraz Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich jest kolejnym spotkaniem środowiska bibliotekarskiego organizowanym przez WSB w Chorzowie.

Tegoroczna konferencja poświęcona będzie rozważaniom nad rolą usług bibliotek akademickich i szkolnych we wspieraniu procesów dydaktycznych. Prelegenci zaprezentują nowoczesne rozwiązania w tym zakresie oraz liczne przykłady dobrych praktyk.

Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu. Wydział Zamiejscowy w Chorzowie (Aula Prof. dr hab. Bronisława Zyski), ul. Sportowa 29, Chorzów.

Adresaci: dyrektorzy bibliotek, bibliotekarze, wykładowcy akademiccy, nauczyciele i studenci.

Strona konferencjiwww.wsb.pl/chorzow/konferencja-biblioteka-dla-dydaktyki

PROGRAM KONFERENCJI

9.00

Rejestracja uczestników