Ikonki
KSIĄŻKI ONLINE
ZAMÓW I WYPOŻYCZ
ZAPISZ SIĘ DO BIBLIOTEKI
OFERTA EDUKACYJNA

Inspiracje edukacyjne

Na tle z desek szara ramka z kałamarzem i piórem oraz napis Światowy Dzień Poezji. Materiały dla nauczycieli. W lewym dolnym rogu logo Biblioteki.

Światowy Dzień Poezji obchodzony jest 21 marca. Święto zostało ustanowione przez UNESCO w 1999 roku. Jego celem jest zachęcanie do czytania poezji, a nawet tworzenia własnych wierszy.

W ten dzień organizowane są na całym świecie festiwale, konferencje, konkursy poświęcone upowszechnianiu i popoularyzacji poezji.

Na czerwonym tle różowe serca w różnych wielkościach. Na środku w największym sercu napis: Walentynki. Materiały dla nauczycieli.

14 lutego obchodzimy święto zakochanych, czyli Walentynki. W Polsce świętujemy je od lat 90. XX wieku. Dzień Świętego Walentego to najlepszy moment, aby przekazać naszym bliskim bądź przyjaciołom ile dla nas znaczą i za co ich cenimy. Przy okazji tego święta mamy doskonałą okazję, aby przypomnieć dzieciom co oznacza bycie dobrym przyjacielem, jak dzielić się dobrem i wzajemnie się wspierać.

Na czerwonym tle złote ozdoby świąteczne, na środku biała ramka z napisem Świąteczne materiały dydaktyczne. W prawym dolnym rogu białej ramki logo Biblioteki

Przygotowaliśmy zbiór świątecznych materiałów edukacyjnych do wykorzystania podczas zajęć z uczniami i przedszkolakami w tym szczególnym grudniowym czasie.
Specjalnie dla Was wyszukaliśmy w Internecie bezpłatne materiały dydaktyczne do wykorzystania, takie jak świąteczne prace plastyczne oraz karty pracy do wydruku, quizy, prezentacje.

Pozycje
Kalendarz wydarzeń
Jubileusz - 100 lat PBW
Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych
Akademia Wartości
Biblioteka poleca
Materiały dydaktyczne
Otwarte Zasoby Edukacyjne
Wystawy
Gry planszowe
Poradnik Na Focha
Linki
Flaga narodowa Ukrainy
Ukraina  

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
al. F. Focha 39, Kraków 30-119

nr konta: 39 1020 4900 0000 8502 3122 7919

  sekretariat@pbw.edu.pl
   tel. (+48) 12 421 10 98
  fax (+48) 12 421 10 98

© 2023 PBW Kraków
Free Joomla! templates by Engine Templates
Strona korzysta z plików cookie, które ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług zgadzasz się, że używamy plików cookie.