Chłopiec o jasnych, kręconych włosach w niebieskiej koszulce patrzy na ogromny globus, na który dorosła osoba wskazuje placem.

„Edukacja inaczej” – Konferencja Akademii WSB

W imieniu Akademii WSB zachęcamy do udziału
w konferencji
Edukacja inaczej

 

 Celem konferencji jest ukazanie ważnych, wybranych, teoretycznych oraz praktycznych zagadnień współczesnej edukacji w ujęciu interdyscyplinarnym.

 

Termin i miejsce konferencji: 26 września 2020, godz. 11.00-16.00, Akademia WSB, Dąbrowa Górnicza (konferencja online)

 

Organizatorzy: Akademia WSB, Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza, Stowarzyszenie Do!Pamina Lab dr hab. inż. Janusz Morbitzer, prof. AWSB, dr Edyta Nowak-Żółty

 

Do udziału w konferencji zapraszamy m.in.: nauczycieli, pracowników oświatowych, doktorantów, rodziców, specjalistów, terapeutów oraz lekarzy. 

 

Udział w konferencji jest bezpłatny i certyfikowany. Osoby biorące udział w konferencji otrzymają drogą mailową certyfikaty uczestnictwa.

 

Rejestracja: poprzez formularz

 

Informacje:

dr hab. Janusz Morbitzer, prof. AWSB

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

dr hab. Marek Walancik, prof. AWSB

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy do udziału!

 

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
al. F. Focha 39, Kraków 30-119

nr konta: 39 1020 4900 0000 8502 3122 7919

  sekretariat@pbw.edu.pl
  Telefon: 12 421 10 98
  Fax: 12 421 10 98

2020 © PBW Kraków
Free Joomla! templates by Engine Templates
Strona korzysta z plików cookie, które ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług zgadzasz się, że używamy plików cookie.