KONFERENCJA DLA NAUCZYCIELI I BIBLIOTEKARZY pt. „W świecie wartości dziecka”, 25.10.2018

Dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. H. Kołłątaja w Krakowie
oraz Dyrektor Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym

zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji
pt. W świecie wartości dziecka.

Cel: wspomaganie pracy nauczycieli przedszkoli, szkół i innych placówek oświatowych, realizacja kierunku polityki oświatowej państwa na rok szkoły 2018/2019 „100 rocznica odzyskania niepodległości – wychowanie do wartości i kształtowanie patriotycznych postaw uczniów”.

Termin: 25.10.2018, godz. 12.00-17.00

Miejsce: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. H. Kołłątaja w Krakowie, al. F. Focha 39

Adresaci: nauczyciele wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, poloniści, wychowawcy klas, katecheci, pedagodzy szkolni, psychologowie, dyrektorzy placówek oświatowych, bibliotekarze wszystkich typów bibliotek, pracownicy poradni psychologiczno-pedagogicznych, edukatorzy, doktoranci oraz studenci kierunków pedagogicznych, psychologicznych, filozoficznych i literaturoznawczych.

Limit miejsc został wyczerpany. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Każdy uczestnik otrzyma od organizatorów zaświadczenie o udziale w konferencji, a od Wydawnictwa Literatura pakiet informacyjno - promocyjny oraz możliwość zakupu (zamówienia) książek z 50% rabatem od ceny detalicznej!

PROGRAM KONFERENCJI

12.00-13.00

Rejestracja uczestników

Rozpoczęcie konferencji