Dla wszystkich

Zapytaj bibliotekarza

Required *

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (30-119), al. F. Focha 39.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych właściwym dla Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie możliwy jest pod numerem tel. (12) 427 31 98 w. 16 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań szkoleniowo edukacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną.
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (pod warunkiem, że dane nie są już niezbędne do realizacji celów, w których zostały zebrane i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania).
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Refresh Captcha  
  
Zapytaj bibliotekarza

pbw iwm logo 101px

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

XV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Dla wszystkich
Termin: wtorek, 8 maja 2018 - wtorek, 15 maja 2018

Świętujemy Tydzień BibliotekOd piętnastu lat Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich w dniach 8-15 maja organizuje Tydzień Bibliotek. Celem inicjatywy jest promocja bibliotek i czytelnictwa. W tym roku świętujemy ten niezwykły tydzień pod hasłem (Do)Wolność Czytania.

Nasza Biblioteka już po raz kolejny włączyła się w obchody Tygodnia Bibliotek. Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wiele ciekawych wydarzeń m.in. spotkanie z poezją Zbigniewa Herberta pt. „(Do)wolne czytanie Herberta”, akcję plenerową „(Do)Wolność czytania z PBW”, czy warsztaty dla uczniów „(Do)Wolność nauki - mój przyjaciel ROBOT”.

 

Każdy Czytelnik, który odwiedzi naszą Bibliotekę w dniach 8-15 maja będzie mógł skorzystać z „magicznej skrzynki” bookcrossingu, a także stworzyć z nami Drzewo Bestsellerów poprzez naklejenie listków z tytułem swojej ulubionej książki.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Terminy


  • Od wtorek, 8 maja 2018 do wtorek, 15 maja 2018

Wspierane przez iCagenda