Laptop z widoczną na ekranie stroną Google

Dysk Google w pracy nauczyciela-bibliotekarza – FILIA W OŚWIĘCIMIU

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie Filia w Oświęcimiu zaprasza na bezpłatne warsztaty dla nauczycieli

Dysk Google w pracy nauczyciela-bibliotekarza

Warsztaty skierowane są do nauczycieli-bibliotekarzy szkolnych. Na zajęciach komputerowych nauczyciele założą konto Google oraz poznają usługi i aplikacje wchodzące w skład Dysku. Nauczą się jak tworzyć, archiwizować i udostępniać różne dokumenty, a także zdjęcia poprzez Google Drive.
Celem przedsięwzięcia jest rozwijanie kompetencji cyfrowych oraz bezpieczne i celowe wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnej w pracy nauczyciela-bibliotekarza.

Termin: 20 luty 2020 r. (czwartek), godz. 15.00-17.30.

Miejsce: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. H. Kołłątaja w Krakowie - Filia w Oświęcimiu (32-600 Oświęcim, ul. Bema 4).

Adresaci: nauczyciele-bibliotekarze – uczestnicy Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli-bibliotekarzy szkół powiatu oświęcimskiego.

Udział: bezpłatny, informacja o szkoleniu znajdzie się na zaświadczeniu o uczestnictwie w Sieci.

Zgłoszenia: przez platformę e-learningową MCDN w Oświęcimiu, zakładka „Sieć nauczycieli-bibliotekarzy”.

Liczba miejsc ograniczona.

Informacje: