Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy na warsztaty w zakresie organizacji i zarządzania biblioteką szkolną. Prosimy o zgłoszenia poprzez formularz elektroniczny, który uruchamiany będzie stosownie wcześniej na stronie internetowej Biblioteki.

Spotkania w roku szkolnym 2018/2019 poświęcone będą następującym tematom:

TEMATY  TERMINY
 1. Ewidencja podręczników i skontrum w bibliotece szkolnej (konsultacje z TNBSP)  23.10.2018
 2. Metoda projektu w pracy z uczniami klas 7-8 szkół podstawowych  20.11.2018
 3. Dary w bibliotece szkolnej - kłopot czy okazja powiększenia zbiorów?
 4. Ewidencja podręczników i skontrum w bibliotece szkolnej (konsultacje z TNBSP)
  Terminy spotkań zostaną podane w późniejszym czasie.

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy także na indywidualne konsultacje:

• w zakresie opracowania i ewidencji zbiorów bibliotecznych, wykorzystania bibliotecznego programu komputerowego „MOL”.
    Kontakt:
  • W zakresie organizacji i zarządzania biblioteką szkolną. Spotkania z pracownikami Wydziału Gromadzenia i Opracowania Zbiorów będą odbywać się w każdy drugi wtorek miesiąca w godzinach 15.30–18.30. Prosimy o mailowe zgłoszenia na tydzień przed terminem spotkania.

Kontakt:

2019 © PBW Kraków